Kolesarski klub Laško tudi na Facebooku!

Vseskupno kolesarjenje

Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite

Kolesarski klub Laško

vabita na: Predstavitev parakolesarstva ter rekreativno kolesarjenje do Rimskih Toplic

četrtek 28.9. bo pred Kulturnim domom v Laškem od 15.00-18.00potekala predstavitev različnih športov, primernih za osebe z invalidnostjo.

Predstavili se nam bodo tudi parakolesarji, s katerimi se boste v spremstvu članov Kolesarskega kluba Laško lahko odpravili na rekreativno kolesarjenje tudi vi!

Kolesarjenje do Rimskih Toplic in nazaj v razdalji 15km se bo pričelo ob 16.30 pred Kulturnim domom. Pot nas bo najprej po kolesarski stezi potem pa po mirnih cestah vodila do Rimskih Toplic in nazaj.

Večinoma je asfaltirana, krajši del pa utrjen makadam. Primerna je za vse vrste koles in kondicijskih pripravljenosti, ker na njen ni večjih vzponov.

Tempo bo umirjen, saj je namen kolesarjenja druženje med športniki invalidi in neinvalidi!

Vabljeni v Laško!

Trasa kolesarjenja je dostopna tukaj: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=abzmfhmehzgqdxvy

Pošlji tudi svojim kolegom in prijateljem.

IO KK Laško