Kolesarski klub Laško tudi na Facebooku!

10. ODPRTI KRONOMETER ZA POKAL GRAČNICA OPEN 2017

S kolesom v neokrnjeno naravo

Datum: sobota 27. maj  2017

Start in cilj v naselju Brodnice                       Proga:

Start prvega tekmovalca ob 11.00 uri                Brodnice-Jurklošter in nazaj

Dolžina proge: 14,60 km                                   Zahtevnost:  Ravninska proga

Startnina: 10 €, za člane kluba 5 €

Kategorije moški in ženske:

Odvisno od udeležbe sicer pa:

• moški
  • ženske absolutno

Dvig startnih številk in plačilo startnine:

Na lokaciji Brodnice (start in cilj) med 10.00 in 10.45 uro.

Nagrade:

Prvi trije v vsaki kategoriji prejmejo simbolične nagrade. Po dirki nekako okoli 12,00 – 12.30 ure prihod vseh udeležencev na Ribiški dom na Marofu. Sledilo bo skupno kosilo in razglasitev rezultatov.

Obvezna predprijava!!!:

Prosimo vse zainteresirane za udeležbo na našem kronometru, da se držijo roka predprijav..

Rok predprijav je do 18.00 ure do petka, 26. maja 2017, na telefon 041 704 118 oz. e-mail luka.picej@gmail.com.   Kronometer se izvede v primeru 11 predprijavljenih ali več.

PRAVILA KRONOMETRA

Kronometra se lahko udeležijo vsi kolesarji in kolesarke stari nad 14 let in vozijo na lastno odgovornost. V času kronometra ne bo cestne zapore zato morajo udeleženci voziti v skladu s cestno prometnimi predpisi in paziti na promet iz nasprotne smeri.

Na obračališču na bencinskem servisu v Jurkloštru bo kontrola, ki  bo beležila prihod vseh udeležencev preko kontrolne točka.

Organizator vsem priporoča zaščitno čelado, organizator ne odgovarja za škodo, ki bi jo udeleženec kronometra povzročil sebi ali drugim.

S prihodom na start udeleženci kronometra potrdijo, da so seznanjeni z določili razpisa in da se strinjajo z njim.

Organizator bo vse informacije in rezultate objavil na svojih spletnih straneh in tudi na svoji oglasni deski.

V primeru slabe vremenske napovedi kronometer odpade.

IO KK Laško